Adidas

                                           

 

Značka Adidas je jedním z největších předních výrobců vyrábějící sportovní oblečení, obuv a potřeby. Téměř synonymem se již stalo slovo Adidas. Co Vás napadne, když se řekne Adidas? Každému se v první řadě vybaví 3 pruhy, které reprezentují světové sportovce při jejich sportovních výkonech či obyčejné lidi, kteří se rádi oblékají do značky Adidas. Firma Adidas je nejen jedničkou na poli sportovního oblečení, ale je i velmi významnou firmou v kontextu světové ekonomiky.
Adidas vyrábí vybavení snad pro všechny druhy sportů, jako je např. běh, fotbal, plavání, házená, volleyball, basketball apod. Mimoto se zabývá i výrobou kosmetiky a různých osobních potřeb, jak pro muže, tak pro ženy. Adidas trička nejsou vyjímkou.

Adidas ve světě propaguje tři odlišná loga, která propagují jednotlivé kolekce. Adidas performance, Adidas originals a Adidas style. Každá kolekce pak zahrnuje Adidas boty, oblečení, tašky, doplňky, trička, mikiny a další pro každého z Vás. Jen si vyberte svoji kolekci. Sportovci většinou volí Adidas performance, která je tvořena klasickým logem s pyramidou. Patří mezi nejznámější kolekci vůbec. Další kolekce Adidas originals zahrnuje spíše lifestylové produkty pro volný čas, logo vypadá jinak, než u předešlé kolekce. A v poslední řadě si představíme třetí kolekci, s názvem Adidas style, která  představuje úplně novou kolekci „Tři pruhy v kruhu“. Kolekce Style představuje módní oblečení v moderním stylu, která dosud u Adidas nikdy nebyla.

 

Příklad dámských triček adidas:

Tričko Adidas Originals Tee black

Tričko Adidas Bird Tongue Label black

Tričko Adidas Tee white

Tričko Adidas Logo Tee Label white

 

Obrázky triček:

Tričko Adidas Originals
Tričko Adidas Originals
Tričko Adidas Bird
Tričko Adidas Bird
Tričko Adidas Tee
Tričko Adidas Tee
Tričko Adidas Logo Tee
Tričko Adidas Logo Tee

 

Příklad pánských triček Adidas:

Tričko Adidas Camo Tongue Label eqt green

Tričko Adidas Adv Slr Red black

Tričko Adidas Gonz Stripe blanco

Tričko Adidas Rasta Banner black

Obrázky triček:

Tričko Adidas Camo
Tričko Adidas Camo
 Tričko Adidas Adv Slr
Tričko Adidas Adv Slr
Tričko Adidas Gonz
Tričko Adidas Gonz
Tričko Adidas Rasta
Tričko Adidas Rasta